Specjalistyczne tłumaczenia techniczne dedykowane sektorowi przemysłu.

Nasze biuro tłumaczeń to współpracujący zespół tłumaczy, korektorów i konsultantów z wieloletnim doświadczeniem oraz niezbędną wiedzą branżową.

Specjalizujemy się w realizacji usług tłumaczeniowych dla przedsiębiorstw oraz specjalistów branżowych z sektora przemysłu, realizowanych w kombinacji języków angielskiego i polskiego.

Przedmiotem tłumaczeń są teksty techniczne (dokumentacje projektowe, rysunki, kosztorysy, opisy techniczne inwestycji, urządzeń i technologii) w prawie wszystkich branżach (architektonicznej, konstrukcyjnej, elektrycznej i teletechnicznej, wodno-kanalizacyjnej, drogowej wraz z geologią, ponadto w branży geologicznej związanej z odwiertami – górnictwo naftowe i gazownictwo oraz energetycznej), jak również materiały na strony internetowe firm związanych z branżą przemysłową.

Naszym atutem jest doświadczenie, wysoka jakość usług, elastyczność w dopasowaniu do potrzeb klienta, a także terminowa realizacja zleceń.

Narzędzia

Podczas wykonywania tłumaczeń korzystamy z najnowszych narzędzi CAT (ang. Computer Aided Translation), czyli systemów wspomagających pracę tłumaczy, które tym samym umożliwiają zachowanie spójności tłumaczonych tekstów oraz stosowanej terminologii, jak również wyraźnie przyczyniają się do szybszej realizacji każdego zlecenia.

Tryb tłumaczenia

Tłumaczenia są wykonywane w 3 trybach:

  • standardowym – do 5 stron obliczeniowych dziennie
  • szybkim – od 6 do 10 stron obliczeniowych dziennie
  • ekspresowym – powyżej 11 stron obliczeniowych dziennie

Strona obliczeniowa

Strona obliczeniowa wykonywanego tłumaczenia to 1600 znaków ze spacjami.
Tłumaczenia są wyceniane na podstawie faktycznej ilości znaków zleconego tekstu, co daje Państwu gwarancję braku nieprzyjemnych niespodzianek po zakończeniu tłumaczenia.

Indywidualne podejście

Każde tłumaczenie wyceniamy indywidualnie, co uzależnione jest od stopnia specjalizacji oraz ilości tekstu do tłumaczenia, jak również wymaganego terminu wykonania.

Bezpłatna wycena

Wyceny dokonujemy bezpłatnie, co nie zobowiązuje do zamówienia tłumaczenia.
Aby zamówić wycenę prosimy skorzystać z gotowego formularza wyceny lub przesłać do nas teksty bezpośrednio na adres e-mail: kontakt@tlumaczeniat.pl
W krótkim czasie skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy kompletną wycenę.

Korzyści

W przypadku stałej współpracy Klienci mogą otrzymać wydłużony termin płatności oraz korzystne rabaty.